Senzual Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


aici pot pasii numai adevaratele frumuseti ale noptii
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fisa fetelor

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Cezario
Senzual Capo
Senzual Capo
Cezario


Posts : 241
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 6:12 am

Nume:
Prenume:
Calitati:
De ce doresti sa ocupi acest post:
Poza:
Sus In jos
https://sanzual-vampire.forumgratuit.ro
Laetitia Casta
Dama Senzual
Dama Senzual
Laetitia Casta


Posts : 89
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 8:42 am

Nume:Casta
Prenume:Laetitia
Calitati:Frumoasa(Parul lung,de un castaniu deschis,genele lungi si curbate,buzele arcuindu-se de cele mai multe ori intr-un ranjet diabolic si insiropat cu venin.1,75 metri,58 de kilograme,picioare interminabile si perfecte.Ochii mari si albastri),manierata,seducatoare,inteligenta.Pe scurt, un "strigoi fermecator" . (putin cam perversa si are cam multa imaginatie in pat)
De ce doresti sa ocupi acest post:Sex si bani ... se poate si mai bine de atat ?
Poza:
Fisa fetelor 2gwysno
Sus In jos
Cezario
Senzual Capo
Senzual Capo
Cezario


Posts : 241
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 9:04 am

Ei bine mi-a placut prezentarea si personajul tau arata foarte..seducator.Te anuntat oficial ca esti angazata si de acum in colo sunt seful tau
Sus In jos
https://sanzual-vampire.forumgratuit.ro
Kyky
Dama Senzual
Dama Senzual
Kyky


Posts : 58
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 9:15 am

Nume:Jingai
Prenume:Ignis
Calitati:frumoasa,buna dansatoare,marele ei avantaj fiind cel ca este fotomodel de 12 ani
De ce doresti sa ocupi acest post:pentru bani si satisfactie
Poza:
Fisa fetelor Ingnis2
Sus In jos
Cezario
Senzual Capo
Senzual Capo
Cezario


Posts : 241
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 9:19 am

Imi place cum arati.Meriti sa fi o dama.Bun venit in bransa
Sus In jos
https://sanzual-vampire.forumgratuit.ro
Julia Fey
Dama Senzual
Dama Senzual
Julia Fey


Posts : 21
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 9:32 am

Nume: Fey
Prenume: Julia
Calitati: Frumusetea [se poate spune ca are in jur de 1.75,58 KG,o silueta ca de viespe,sani mari si rotunzi,picioarele subtiri,pielea fiindu`i de un alb ca spuma laptelui,armonizandu`se cu fata ei angelica care defineste trasaturi fine ale ochilor aurii,iar parul negru ca si cabanosul,lung si stralucitor,ii adauga un punct in plus la seductie],inteligenta [a studiat la Oxford],cu simtul umorului [poate face pe oricine sa rada si sa se distreze mult mai bine in pat],o dansatoare excelenta la bara si o perfectiune in pat pentru barbati...
De ce doresti sa ocupi acest post: Dragoste,bani si distractie...
Poza: Fisa fetelor Amy_sitting
Sus In jos
Cezario
Senzual Capo
Senzual Capo
Cezario


Posts : 241
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 9:33 am

Mereu mi-a placut Amy deci bun venit dama mea.Astept respect din partea ta si sa ne facem treaba bine
Sus In jos
https://sanzual-vampire.forumgratuit.ro
Leona
Dama Senzual
Dama Senzual
Leona


Posts : 9
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 9:51 am

Nume:Tinlande
Prenume:Leona
Calitati:Destul de frumoasa..inaltime 1,70,parul brun,destul de "dotata" la sani,facand-o putin mai apetisanta;ochii caprui.A capatat destula "experienta" aalturi de unii barbati.Destul de isteata pacalindui si fermecandui pe unii,iar pe altii prinzandui in propriile lor capcane,aranjate pentru ea.Danseaza destul de bine,si ii place sa-si piarda vremea prin baruri.
De ce doresti sa ocupi acest post?:Pentru bani si pentru mai multa "experianta" i nacest domeniu.
Poza: Fisa fetelor Hotter


Ultima editare efectuata de catre Leona in Sam Iun 20, 2009 10:10 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Cezario
Senzual Capo
Senzual Capo
Cezario


Posts : 241
Join date : 20/06/2009

Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 9:53 am

Cine ar fi nebun sa refuze o astfel de fata.Bun venit in bransa si..daca vrei mai multa experienta..arata-mi respect si restu avem noi grija
Sus In jos
https://sanzual-vampire.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Fisa fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Fisa fetelor   Fisa fetelor I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa fetelor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Senzual Vampire :: Registrazione :: Fisa inregistrare-
Mergi direct la: