Senzual Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


aici pot pasii numai adevaratele frumuseti ale noptii
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Informatii legate de categorii

In jos 
AutorMesaj
Cezario
Senzual Capo
Senzual Capo
Cezario


Posts : 241
Join date : 20/06/2009

Informatii legate de categorii Empty
MesajSubiect: Informatii legate de categorii   Informatii legate de categorii I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 6:07 am

1.Banca de sange are ca scop livrarea unei anumite cantitati de sange pentru vampirii de pe acest forum.Stim cu totii ca nu este politicos sa omori oamenii doar pentru a-ti potolii setea asa ca am infiintat aceasta banca cu scopul de reduce ''vanatoarea umana''

2.Sala noptii este sala unde au loc balurile vampirilor.Fiecare bal incepe la ora 24:00 avand diferite scopuri

3.Barurile defaimate sunt acele baruri in care unele persoane ''isi ineaca amarul'' prin diferite metode:femei sau alcool

4.Bordelurile sunt locurile unde barbatii sau anumite femei doresc o senzatie de-o noapte.Insa va avertizez ca este foarte scump sa petreci o astfel de noapte,iar fetele ce lucreaza acolo sunt foarte norocoase

Cam atat consider ca trebuie sa postez aici.Daca vreti informatii suplimentare despre o categorie anume,postati aici iar eu am sa va informez
Sus In jos
https://sanzual-vampire.forumgratuit.ro
 
Informatii legate de categorii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Senzual Vampire :: Benvenuto :: Informatii Suplimentare-
Mergi direct la: