Senzual Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


aici pot pasii numai adevaratele frumuseti ale noptii
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vanatoare printre oameni

In jos 
AutorMesaj
kirara
Principiante
Principiante
kirara


Posts : 4
Join date : 24/10/2009

Vanatoare printre oameni Empty
MesajSubiect: Vanatoare printre oameni   Vanatoare printre oameni I_icon_minitimeSam Oct 24, 2009 3:36 pm

Era 12 noaptea si eu stateam intr-un copac din parc, asteptand sa treaca urmatoare victima.Cum pe la ora aia nu prea era lume trebuia sa astept destul de mult, mai ales ca vroiam ori un copil de pana 10 ani ori un baiat de 16-20 de ani. Am stat in acel copac aproximativ 2 ore pana cand, ajai, trece victima mea, era un baiat de 18 ani. Dupa corp se vedea ca face sala si dupa fata iti puteai da seama foarte usor ca este un "bad boy". Mi-am scos aripile si am inceput sa-l urmaresc.Faceam tot felul de zgomote pentru a-l speria, degeaba, era prea curajor.Plictisita sa incerc sa-l bag in sperieti iam aparut deodata in fata. Ma aplec spre el, acesta credea ca vreau sa-l sarut dar s-a inselat.Mi-am scos coltii si l-am muscat tare de tot, acesta a inceput sa tipe dar degeaba , nu mai era nimeni in parc. Inainte sa-l termin ii dau drumu si el fuge, imi placea sa chinui prada. Am alergat dupa el si cand l-am prins l-am omorat.Cadavrul i l-am lasat acolo lasandu-i o mica zgarietura in forma de steluta pe gat.Aceasta fiind semnatura mea.
Sus In jos
 
Vanatoare printre oameni
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Senzual Vampire :: Citta :: Parcul-
Mergi direct la: