Senzual Vampire
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


aici pot pasii numai adevaratele frumuseti ale noptii
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Seth
Aiuto di Capo
Aiuto di Capo
Seth


Posts : 95
Join date : 20/06/2009

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:25 am

Gasi intr-un final camera , batand in usa.Dori sa aprinda o tigara dar un liliac ii zbura pe umar si ii distrase atentia , renunta la tigara uitandu-se la liliac.Acesta se transforma intr-o fetita:
-Deci ai facut ce ti-a cerut?
Fetita:-Da am facut...
-Bravo!Vorbim mai tarziu ca acum sunt putin ocupat.
Sus In jos
Laetitia Casta
Dama Senzual
Dama Senzual
Laetitia Casta


Posts : 89
Join date : 20/06/2009

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 21, 2009 2:00 pm

Peste cateva clipe usa se deschise si in fata lui Seth isi facu aparitia satena.
Pe chipul alb,de marmura,acoperit acum cu un strat subtire de pudra fina,se puteau observa cu usurinta culturile rosiatice ale buzelor rujate,arcuite de aceasta data intr-un zambet diabolic si usor pervers.
Rochia neagra,scurta si obraznic de decoltata se mula pe fiecare curba a corpului femii,scotandu-i parca si mai mult in evidenta bustul si soldurile si creind iluzia unor picioare interminabil de lungi.
-Ma bucur ca ai venit atat de repede.Intra te rog,mai dureaza numai cateva clipe,zise Laetitia invitandu-un inauntru si intorcandu-se in fata masutei cu farduri.

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Wvogok
Sus In jos
Seth
Aiuto di Capo
Aiuto di Capo
Seth


Posts : 95
Join date : 20/06/2009

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:36 pm

-Ok , zise el pasind incet inauntru nu inainte de a da un bobarnac liliacului si de a-l lansa pe fereastra.Se aseza pe pat , apoi o privi pe fata.
Sus In jos
Laetitia Casta
Dama Senzual
Dama Senzual
Laetitia Casta


Posts : 89
Join date : 20/06/2009

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iun 22, 2009 9:56 am

Continua sa isi pudreze in liniste gatul si fata,in vreme ce in incaperea in penumbra continuau sa se auda un zgomot usor ,asemanator unui murmur.Stratul subtire de pudra alba se aseza usor pe pielea ei,insotit in acelasi timp de murmurul continuu al muzicii.
-Scuza-ma,te deranjeaza?intreba Laetitia gata sa opreasca muzica. E Schubert ...Nu te-ai gandit pana acum ca o tarfa poate fi in acelasi timp si o persoana culta,nu?
Dantela alba din marginea rochiei se ridicase,dezgolindu-i si mai obraznic picioarele si lasand la vedere jartierele negre.
Sus In jos
Seth
Aiuto di Capo
Aiuto di Capo
Seth


Posts : 95
Join date : 20/06/2009

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iun 22, 2009 11:42 am

-Hm nu neaparat , hm nu prea le am cu muzica oricum.Si oricum si eu iau orice slujba unde se gastiga bani , deci in privinta asta nu suntem prea diferiti
Sus In jos
Laetitia Casta
Dama Senzual
Dama Senzual
Laetitia Casta


Posts : 89
Join date : 20/06/2009

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iun 22, 2009 1:11 pm

-Vezi tu ... tocmai aici suntem atat de diferiti.Tu faci asta dintr-o motivatie simpla ... pentru mine ... nu tocmai banii sunt importanti.
Se ridica de pe scaunul din fata masutei cu farduri,priivndu-se pentru ultima data in oglinda si aranjandu-si jartiera care statea sa se desprinda.
-Cred ca putem pleca ...
Sus In jos
Seth
Aiuto di Capo
Aiuto di Capo
Seth


Posts : 95
Join date : 20/06/2009

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iun 22, 2009 1:45 pm

-Eh cum spui tu...deci sa mergem , zise deschizand usa si asteptand ca fata sa iasa.
Sus In jos
Laetitia Casta
Dama Senzual
Dama Senzual
Laetitia Casta


Posts : 89
Join date : 20/06/2009

Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:16 am

Isi lua haina si pasi spre iesire,lasand un urma aburi greoi de parfumuri scumpe.
Ajunsera in scurt timp in parcare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)   Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma) - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Hm blablabla(mi-a fugit inspiratia pentru titlu , daca ati vazut-o contactati-ma)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Senzual Vampire :: Particolare :: Bordelurile-
Mergi direct la: